"IR JŪS TAI GALITE..."

Naujienos Apie Harmonizavimo seansai Paskaitos ir seminarai Patalpų harmonizavimas Individ. konsultacijos
Straipsniai Publikacijos Harmonizatoriai Fotogalerija Video Atsiliepimai Naudingos nuorodos Kontaktai

Atsiliepimai

Agnė K.

2015.09.21

Sveiki, Edmundai,

Dar 2011 metais lankiausi pas Jus mugėje...
Nuo tada jūs pakeitėte mano gyvenima visiškai... Viskas kas buvo iki to, kokia aš buvau, tai priešinga tam, kaip yra dabar. Aš nežinau, kaip jūs tai sugebėjote, bet jums kažkaip pavyko mano ir mano vyro buvusios meilužės savybes, net klaidinga sakyti savybes... bet įtaką ir auras kažkaip apkeisti vietomis. Aš gavau, ką turėjo ji - traukiu priešingos lyties atstovus, ji turi, kas buvo pas mane - tupi šeimos lizde.
Visų pirma ačiū už tai, kad pasikeite mano gyvenimas...

Su pagarba, Agnė


↑ Į viršų ↑

Vaida T.

2015.09.29

Pirmas kelias dienas kai grįžau, tai išvis vaikščiojau kaip apspangus, na tarsi apsvaigus nuo keistos ramybės. Ta būsena buvo tokia neįprasta, na tiksliau aš jau buvau pamiršus, ką tai reiškia. Paskui praėjo, o gal pripratau. Dar po kelių dienų išsilaisvino skausmas iš stuburo apačios: pakilo karštis, paskui tas karštis pakilo ir visame kūne, po to skausmas žymiai žymiai sumažėjo, karštis po dienos nukrito. Sulig šituo įvykiu sumažėjo ir viso kūno raumenų skausmai.

Susidarė toks įspūdis, kad vadinama detoksikacija dėl žaliavalgystės pradžios vyksta kur kas švelniau. Jau kuris laikas vis lenda iš galvos mintys, kartais net balsu pasakau - tiesiog plūsta viskas, ką buvau užspaudus ir neišsakiau tam tikriems žmonėms, emocijos įvairios, kurios buvo užlaikytos. Laukiu, kas bus toliau.

[p.Vaida praėjo pirmą harmonizacijos seansą bei įsigijo ir naudoja abu personalinius harmonizatorius: “Vidinis balansas” ir “Jaunystės palaikymas”. Tai - bendro poveikio rezultatas, kuris tęsis ir vystysis toliau. E.Kirdos pastaba.]


↑ Į viršų ↑