"IR JŪS TAI GALITE..."

Naujienos Apie Harmonizavimo seansai Paskaitos ir seminarai Patalpų harmonizavimas Individ. konsultacijos
Straipsniai Publikacijos Harmonizatoriai Fotogalerija Video Atsiliepimai Naudingos nuorodos Kontaktai

Patalpų ir teritorijų harmonizavimas

Mes gyvename Žemės planetoje, kuri turi savo labai sudėtingą torsinę-informacinę struktūrą. Jos paviršiuje aptinkame įvairiausias geopatogenines struktūras, turinčias neigiamą poveikį žmogaus savijautai ir sveikatai. Dažnai jos aptinkamos Jūsų darbo ar poilsio vietoje. Tam tikrą Jums nepalankių struktūrų dalį yra "palikę" ir buvę gyventojai.

Yra keletas bendrų požymių tam nustatyti. Jei Jūsų namas pastatytas šaltiniuotoje vietoje, buvusiame durpyne ar pelkėje, ant buvusio šiukšlyno, buvusiose potvynio užliejamose pievose, prie pat upių ir skardžių ar stačių nuokalnių, jei kadaise Jūsų gyvenamoje vietoje buvo kapinės - galiu drąsiai teigti - gyvenate sveikatai pavojingoje zonoje.

Jei reikalingas tikslesnis tyrimas, jis paprastai atliekamas vietoje. Ištyrus ir radus pavojingą zoną ten, kur stovi Jūsų lova arba darbo kėdė, ne visada yra galimybė pasitraukti iš šios zonos.

Visgi išeitis yra. Harmonizatorių poveikiu paremta technologija leidžia nestumdyti baldų, harmonizuoti patalpas ir netgi dideles teritorijas. Panaudojant šiuos harmonizatorius galima neutralizuoti kenksmingą geopatogeninių zonų poveikį bute, name ar sklype. Galima harmonizuoti biurų, parduotuvių, gamybines patalpas ir net labai dideles teritorijas.

Patalpų ar teritorijų harmonizatorių konstrukcija dabar jau telpa į vieną penalo dydžio dėžutę ir ją galima laikyti bet kurioje patogioje vietoje saugant nuo drėgmės. Tik retais atvejais harmonizuojant ypač dideles teritorijas tenka naudoti papildomus atraminius harmonizatorius. Užsakant šio tipo harmonizatorių Jums reikia turėti norimo harmonizuoti objekto planą, vidaus bei išorės nuotraukų (pageidautina) ir tikslų adresą arba geografines koordinates. Sudėtingesniais atvejais atvykstu pats papildomiems matavimams atlikti bei probleminių vietų nuotraukoms padaryti.

↑ Į viršų ↑