"IR JŪS TAI GALITE..."

Naujienos Apie Harmonizavimo seansai Paskaitos ir seminarai Patalpų harmonizavimas Individ. konsultacijos
Straipsniai Publikacijos Harmonizatoriai Fotogalerija Video Atsiliepimai Naudingos nuorodos Kontaktai

Individualios konsultacijos

  Jų metu išsiaiškiname svarbiausias besikreipusio žmogaus (gali dalyvauti ir keli, pvz. šeima) problemas ir jų kilimo priežastis, bei numatome sprendimo būdus. Intuityviu metodu (pvz.: virgulių pagalba) nustatau subtiliųjų kūnų charakteristikas, pvz. čakrų, Žemės ir Kūrėjo kanalų darbo ir kitas kokybes.

Žmonės įpratę spresti konkrečią problemą, bet pasirodo, norint ją išspręsti, tenka ieškoti jos kilimo priežasčių ir būtent jas spręsti. Kitaip problema grįžta ir jokie būdai, tame tarpe bioenergetiniai, iš esmės nepadeda, ir yra tik laikini.

Konsultacija trunka apie 2 val., o kartais ir ilgiau, nes žmogus, atėjęs iš įprasto gyvenimo, atsineša ir tos aplinkos būsenas bei energetiką. Kadangi individuali konsultacija vyksta jau specialių energinių vibracijų aplinkoje, žmogaus individualios vibracijos irgi pakyla per tam tikrą kiekvienam individualų laiką, pagerėja priimamumas ir pasiekiamas žymiai geresnis rezultatas. Susitikimo pradžioje kaip tik ir išsiaiskiname problemų kilimo priežastis, o konsultaciją baigiame harmonizavimo seansu.

Prieš keletą metų pradėjau naudoti įvairias energo-informacines struktūras žmogaus fizinio kūno ir jo struktūrų harmonizavimui. Literatūroje šios struktūros - energijos dar vadinamos spinduliais ar liepsnomis. Dabar šių įrankių pagalba galiu padėti žmogui harmonizuotis, ypač kai dėl blogos savijautos, ligos ar žinių trūkumo žmogus to negali atlikti pats. Po to, jei reikia, suteikiu žinių, kaip tapti nepriklausomu nei nuo harmonizatorių, nei nuo kitų žmonių energetinės pagalbos.
 
Harmonizavimo seansai taip pat atliekami individualių konsultacijų metu.
Šiuo atveju tai žmogaus fizinio kūno ir jo subtiliųjų struktūrų harmonizavimas:
 
- Žmogaus auros vientisumo atstatymas užlyginant eterinį kūną;
 
- Info-energetinių centrų – čakrų subalansavimas ir veiklos paskatinimas;
 
- Kūrėjo - Žemės centro kanalų veiklos paskatinimas ir subalansavimas;
 
- Parazitinių, nebereikalingų ir balastinių informacinių struktūrų,
pvz. „atidirbtos“ karmos pašalinimas;
 
- Vampyrinių pajungimų likvidavimas, „įnamių“ paleidimas;
 
- Vienos iš žmogaus struktūrų – Merkabos paleidimas ar įsukimas;
 
- Sinchronizacija su Jūsų DNR;
 
- Darbas su įvairiomis energijomis kiekvienam individualiai sudarant jų naudojimo
eilės tvarką ir skirtingų energijų skaičių, poveikio trukmę ir stiprumą;
 
- Fizinio kūno meridianų subalansavimas ir sujungimas su sistemomis;

- Baigiamasis energinis užpildymas ir išlyginimas.
 
Dabar dažniausia problema - Kūrėjo-Žemės centro kanalų asimetrija. Net pilnu pajėgumu dirbantis Žemės kanalas atsilieka pagal našumą ir reikia rimtos korekcijos, kitaip sulauksime fizinių sutrikimų bei ligų.
Dažniausia reikia keleto seansų visam šiam darbui atlikti, nes viską atliekant per vieną kartą žmogui tektų per didelis krūvis.

Harmonizavimo seansų poveikis – kiekvienam skirtingas. Atkurtos ar sustiprėjusios įvairios žmogaus struktūros pačios padeda tvarkyti fizinio kūno ir dvasininius negalavimus – pagerėja savijauta, sustiprėja imuninė ir hormoninė sistemos – palaipsniui pasveikstama nuo įvairių net ir chroniškų ligų, pasikeičia požiūris į gyvenimo vertybes ir aplinką, iš beprasmybės atsiranda gyvenimo tikslas.

Žmogus anksčiau ar vėliau turėtų pradėti harmonizuotis pats, nes ilgą laiką besinaudojantis kitų paslaugomis gali „įsigyti“ ir priklausomybę. Ypač sunkiais atvejais ar žmonėms su negalia gali tekti padėti labai ilgą laiką. Viena iš išeičių – kam nors iš šeimos narių ar globėjui išmokti ir naudoti bent minimalaus harmonizavimo kursą.

Tolesniam darbui su savimi kaip papildomos pagalbinės priemonės gali būti naudojami įvairūs harmonizatoriai bei video homeopatiniai įrašai.
Jų įsigyti galima pas šios svetainės autorių, o paskaityti keleto jų aprašymus galima skyriuje “Harmonizatoriai”.

↑ Į viršų ↑