"IR JŪS TAI GALITE..."

Naujienos Apie Harmonizavimo seansai Paskaitos ir seminarai Patalpų harmonizavimas Individ. konsultacijos
Straipsniai Publikacijos Harmonizatoriai Fotogalerija Video Atsiliepimai Naudingos nuorodos Kontaktai

Harmonizavimo seansai

Prieš keletą metų pradėjau naudoti įvairias energo-informacines struktūras žmogaus fizinio kūno ir jo struktūrų harmonizavimui. Literatūroje šios struktūros - energijos dar vadinamos spinduliais ar liepsnomis. Dabar šių įrankių pagalba galiu padėti žmogui harmonizuotis, ypač kai dėl blogos savijautos, ligos ar žinių trūkumo žmogus to negali atlikti pats. Po to, jei reikia, suteikiu žinių, kaip tapti nepriklausomu nei nuo harmonizatorių, nei nuo kitų žmonių energetinės pagalbos.
Harmonizavimo seansai taip pat atliekami individualių konsultacijų metu.

Harmonizavimo seansas - tai žmogaus fizinio kūno ir jo subtiliųjų struktūrų harmonizavimas:
 
- Žmogaus auros vientisumo atstatymas užlyginant eterinį kūną;
 
- Info-energetinių centrų – čakrų subalansavimas ir veiklos paskatinimas;
 
- Kūrėjo - Žemės centro kanalų veiklos paskatinimas ir subalansavimas;
 
- Parazitinių, nebereikalingų ir balastinių informacinių struktūrų,
pvz. „atidirbtos“ karmos pašalinimas;
 
- Vampyrinių pajungimų likvidavimas, „įnamių“ paleidimas;
 
- Vienos iš žmogaus struktūrų – Merkabos paleidimas ar įsukimas;
 
- Sinchronizacija su Jūsų DNR;
 
- Darbas su įvairiomis energijomis kiekvienam individualiai sudarant jų naudojimo
eilės tvarką ir skirtingų energijų skaičių, poveikio trukmę ir stiprumą;
 
- Fizinio kūno meridianų subalansavimas ir sujungimas su sistemomis;

- Baigiamasis energinis užpildymas ir išlyginimas.
 
Dabar dažniausia problema - Kūrėjo-Žemės centro kanalų asimetrija. Net pilnu pajėgumu dirbantis Žemės kanalas atsilieka pagal našumą ir reikia rimtos korekcijos, kitaip sulauksime fizinių sutrikimų bei ligų.
Dažniausia reikia keleto seansų visam šiam darbui atlikti, nes viską atliekant per vieną kartą žmogui tektų per didelis krūvis.

Harmonizavimo seansų poveikis – kiekvienam skirtingas. Atkurtos ar sustiprėjusios įvairios žmogaus struktūros pačios padeda tvarkyti fizinio kūno ir dvasininius negalavimus – pagerėja savijauta, sustiprėja imuninė ir hormoninė sistemos – palaipsniui pasveikstama nuo įvairių net ir chroniškų ligų, pasikeičia požiūris į gyvenimo vertybes ir aplinką, iš beprasmybės atsiranda gyvenimo tikslas.

Žmogus anksčiau ar vėliau turėtų pradėti harmonizuotis pats, nes ilgą laiką besinaudojantis kitų paslaugomis gali „įsigyti“ ir priklausomybę. Ypač sunkiais atvejais ar žmonėms su negalia gali tekti padėti labai ilgą laiką. Viena iš išeičių – kam nors iš šeimos narių ar globėjui išmokti ir naudoti bent minimalaus harmonizavimo kursą.

Tolesniam darbui su savimi kaip papildomos pagalbinės priemonės gali būti naudojami įvairūs harmonizatoriai bei video homeopatiniai įrašai.
Jų įsigyti galima pas šios svetainės autorių, o paskaityti keleto jų aprašymus galima skyriuje “Harmonizatoriai”.

Jei harmonizavimo seansai paprastai atliekami daugiausia naudojant minties galią, tai harmonizavimo terhnologijose - lazeriai, harmonizatoriai ir kiti įrenginiai. Tai veikia ir jau įrodoma mokslininkų darbais. Šio reiškinio teorija ir technologija dalimis paaiškinta mokslininkų ir tyrėjų: G.Šipovo, M.Emoto, V.Gubanovo, P.Gariajevo.

Pvz., panašiai dirba akademikas P.P.Gariajevas gamindamas “Gariajevo matricas” – šio reiškinio teorinė dalis plačiau išdėstyta jo svetainėje - http://wavegenetic.ru, o mes turime jau ir savo - lietuviškas ir patogesnes naudoti technologijas.

Individualių harmonizavimo seansų ciklas - technologija
“Jūsų ryšio su nuosava DNR aktyvavimas”


Jis vyksta etapais ir nuo 5 iki 10 seansų:

1 etapas - naudojame specialų "432•5" harmonizatorių skirtą bendrai korekcijai;
2 etapas - naudojame specialų "528•5" harmonizatorių skirtą DNR aktyvacijai;
3 etapas - panaudojant Jūsų plauką, kur yra ląstelių su jūsų DNR, įkraunamas vanduo.

Panaudojant specialų lazerį, harmonizatorius ir jūsų plauką su šaknimi gauname preparatą - atitinkamai pakrautą vandenį, kuriame yra jūsų DNR sinchronizuojanti informacija. Mums kaip laikrodžiams reikalinga korekcija ir pastovi sinchronizacija. Jei mūsų kūnas lieka be sinchronizacijos ar gauna iškraipytą signalą, tai jis pradeda trikti ir galu gale suserga. Dėl įvairių priežasčių - persirgtų ligų, psichologinių traumų, ilgalaikių negatyvių būsenų ir kt. - įvykę info-energetiniai pažeidimai iškraipo etaloninį DNR signalą ir kūnas pradeda sirgti.

Šios technologijos taikymas suaktyvina DNR signalą ir sinchronizuoja organizmą. O tada baigiasi kai kurie fiziniai sutrikimai, o taip pat vyksta jūsų subtiliųjų kūnų tobulėjimas kas kitaip vadinama dvasiniu tobulėjimu. Keičiasi jūsų info-energetinė struktūra idealiu atveju iki etalono - tada jūsų busena yra geriausia kokia tik įmanoma.

↑ Į viršų ↑